Binđo d.o.o.
Majdekova 17
10310 Ivanić-Grad
Hrvatska

GPS:
N 45º 41.97′
E 16º 23.83′

T: +385 1 28 88 748
F: +385 1 28 88 749
E: bindjo@bindjo.hr

OIB: 49733628869

Transakcijski  računi:

Privredna Banka Zagreb
IBAN: HR6423400091110566724, SWIFT/Bic code: PBZGHR2X
Imex Banka Split
IBAN: HR4524920081100002602, SWIFT/Bic code: IMXXHR22
Zagrebačka Banka Zagreb
IBAN: HR0823600001102607471, SWIFT/Bic code: ZABAHR2X

VAT ID: HR49733628869

Osnivači:
Bojan Bilandžić, jedini osnivač

Članovi uprave:
Bojan Bilandžić, direktor
Višnja Bilandžić, direktor
Lovro Bilandžić, direktor

Temeljni kapital u iznosu od 1.620.000,00 kn uplaćen u cijelosti.

Generalni direktor
Bojan Bilandžić

Izvršni direktor
Lovro Bilandžić

Voditelji operativnog poslovanja

Dražen Kruljac, dipl.ing.šum.
T: +385 1 46 68 656
E: drazen@bindjo.hr

Tomislav Kolčić, dipl.ing.građ.
T: +385 1 48 24 300
E: tomislav.kolcic@bindjo.hr

Voditelji radilišta

Zdenko Lukinec, dipl.ing.šum.
T: +385 1 46 68 655
E: zdenko@bindjo.hr

Josip Bartolčić, dipl.ing.šum.
T: +385 1 46 68 654
E: josip@bindjo.hr

Tehnička priprema

Voditelj tehničke pripreme
Nina Mamula, bacc.ing.aedif.
T: +385 1 46 68 462
E: nina@bindjo.hr

Božica Vlahović, dipl.ing.šum.
T: +385 1 28 88 748
E: bozica@bindjo.hr

Ratko Ervačinović, ing.građ.
T: +385 1 28 88 748
E: bindjo@bindjo.hr

Iva Kolačević, mag.ing.agr.
T: +385 1 46 68 462
E: iva@bindjo.hr

Lujo Bilandžić, bacc.oec.
T: +385 1 28 28 748
E: bindjo@bindjo.hr

Opći i pravni poslovi

Voditelj odjela
Deana Petravić Sokol, mag.iur.
T: +385 1 48 24 499
E: opp@bindjo.hr

 

Računovodstvo i financije

Voditelj odjela
Marcela Vukelić, dipl.oec.
T: +385 1 48 24 313
E: rif@bindjo.hr

Referent 
Maja Marić, mag.oec.
T: +385 1 28 88 748
E: bindjo@bindjo.hr

Administrativni poslovi

Vlatka Grošinić, bacc.oec.
T: +385 1 46 68 653
E: vlatka@bindjo.hr

Nabava, skladište i rezervni dijelovi

Dinko Gruber
T: +385 1 48 24 314
E: nabava@bindjo.hr

Domagoj Vinceković
T: +385 1 48 24 314
E: domagoj@bindjo.hr